Nowy bedeker kociewski

Nowy bedeker kociewski Maksymalizacja

Roman Landowski, Nowy bedeker kociewski, Gdańsk: Wydawnictwo Oskar, 2002, str. 544, 120 x 205 mm, oprawa miękka

 


Więcej szczegółów

Obniżka!

-29,00 zł

58,00 zł

29,00 zł

83-86181-82-6

Uwaga! Egzemplarze w obniżonej cenie ze względu na drobne uszkodzenia okładki. Książki są nowe, zawartość w środku idealna, ale ze względu na nieostrożne obchodzenie się z nimi w magazynie lub w transporcie, okładki mają widoczne zarysowania lub zagięcia rogów.

 

Publikacja o jednym z najważniejszych etnicznych regionów Pomorza, obejmującym trzy główne powiaty: starogardzki, tczewski, świecki. W ponad 250 hasłach książki zawarte są informacje z zakresu historii (archeologia, bitwy, zamki), geografii (jeziora, rzeki, miasta), kultury (folklor, muzea, artyści, wydawnictwa, prasa), przyrody (parki krajobrazowe, rezerwaty), turystyki i sportu (szlaki turystyczne, obiekty sportowe). Zaprezentowane zostały sylwetki znanych Kociewian. Całość tekstu jest wzbogacona licznymi ilustracjami.

Roman Landowski - pisarz i publicysta, urodzony w Świeciu nad Wisłą, od roku 1950 był mieszkańcem Tczewa, od 2001 zamieszkał w Czarnej Wodzie. Współorganizował Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej i Kociewski Kantor Edytorski. Jest autorem kilkunastu książek, m.in. powieści, tomów poezji, zbiorów baśni kociewskich, licznych publikacji prasowych o charakterze popularnonaukowym.

W kręgu zainteresowań literackich i publicystycznych autora oraz zaangażowanego regionalisty jest przede wszystkim Kociewie - jego przeszłość i dzień dzisiejszy. Uwieńczeniem tej pasji i miłości do małej ojczyzny jest "Nowy bedeker kociewski."

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Nowy bedeker kociewski

Nowy bedeker kociewski

Roman Landowski, Nowy bedeker kociewski, Gdańsk: Wydawnictwo Oskar, 2002, str. 544, 120 x 205 mm, oprawa miękka

 


Napisz swoją recenzję

Przewoźnik Informacje Cena
Poczta Polska - Paczka ekonomiczna Do czterech dni roboczych 59,00 zł
Poczta Polska - Paczka priorytetowa Do trzech dni roboczych 83,00 zł

Zobacz też