Potrawy stare i współczesne na każdą okazję

Potrawy stare i wpółczesne na każdą okazję Maksymalizacja

Anna Balcerzak, Potrawy stare i współczesne na każdą okazję, Gdańsk: Wydawnictwo Oskar, 2014, str. 232, 173 x 248 mm, oprawa twarda

Więcej szczegółów

Obniżka!

-20%

39,90 zł

31,92 zł

Stan: Oczekiwanie na dostawę

978-83-63709-80-8


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

"Po wieloletniej pracy związanej z gotowaniem, pieczeniem, prowadzeniem licznych kursów gotowania i pracy w renomowanej restauracji za granicą, gdzie poznałam różne kuchnie Europy, po ciężkich operacjach, które pozwoliły mi wrócić do zdrowia, uznałam, ze – jeśli darowano mi życie, w ratowaniu którego brało udział wielu wspaniałych ludzi i Opatrzność – powinnam podzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi, którzy – jak ja – lubią gotować.

Moja książka jest wyrazem miłości do życia, ludzi i wyśmienitego jedzenia. Wszystkie przepisy opierają się na ogólnodostępnych i regionalnych produktach. Zawsze byłam zwolennikiem ryb i dziczyzny, które pochodzą z naszych jezior i lasów. Przepisy zawarte w książce są sprawdzone i łatwe do wykonania. Zarówno miłośnicy tradycyjnej, polskiej i kaszubskiej kuchni, jak również zwolennicy międzynarodowych potraw znajdą coś dla siebie. Książka zadowoli też wielbicieli lekkiego i niskokalorycznego jedzenia. Zapewniam, że do tworzenia wyjątkowych posiłków wcale nie potrzeba spędzać długich godzin w kuchni. Najważniejsze są dobre chęci i odpowiednia motywacja, które w połączeniu z kulinarną fantazja pozwolą na przygotowanie smacznych, zdrowych i kolorowych posiłków. Zapraszam do eksperymentowania i przygotowania kolorowych, zróżnicowanych posiłków. Przepisy zawarte w książce są kompletnym menu na każdą okazję – od przystawki do deseru. Chciałabym sprawić, aby przygotowywanie posiłków stało się dla Was prawdziwą przyjemnością.

Swoją książkę polecam wszystkim – i tym, którzy dopiero zaczynają kulinarną przygodę, i osobą z doświadczeniem w kuchni. Życzę przyjemnej lektury i pracy z pomocą mojej książki.”

Autorka

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Potrawy stare i współczesne na każdą okazję

Potrawy stare i współczesne na każdą okazję

Anna Balcerzak, Potrawy stare i współczesne na każdą okazję, Gdańsk: Wydawnictwo Oskar, 2014, str. 232, 173 x 248 mm, oprawa twarda

Napisz swoją recenzję

Przewoźnik Informacje Cena
Poczta Polska - Paczka ekonomiczna Do czterech dni roboczych 59,00 zł
Poczta Polska - Paczka priorytetowa Do trzech dni roboczych 83,00 zł

Zobacz też