Zagadkowy młyn

Zagadkowy młyn Maksymalizacja

Jerzy Sawicki, Zagadkowy młyn, Pruszcz Gdański: FFP AGNI, 2008, str. 160, 146 x 210 mm, oprawa miękka

Więcej szczegółów

Obniżka!

-20%

19,00 zł

15,20 zł

978-83-60176-17-7

Są miejsca znane, przez okrągły rok pełne turystów. Przyjemnie jest je zobaczyć, nawet jeśli nasze wrażenia nie dorównują oczekiwaniom. Ale chyba jeszcze przyjemniej jest samemu znaleźć jakiś magiczny zakątek, niedostrzegany przez innych. Jeśli też tak sądzisz, to wybierz się do Bydgoszczy.

Miasto jest trochę zapomniane, jak gdyby zagubione wśród ojczystych szos, lecz jakże urokliwe. Jego powab bierze się nie tylko z wdzięku ceglanych budowli, ulicznych perspektyw, przytulnych parków i nadrzecznych bulwarów, lecz karmi się także wydarzeniami z przeszłości, gdy Bydgoszcz leżała na zachodnich kresach Polski.

O takich sprawach mowa na kartkach tej książki. Tworzą one urozmaicony bukiet, związany barwną wstęgą przygód, które są udziałem bohaterów powieści, tropiących ślady przeszłości i znajdujących nagrodę w murach starego młyna.

"Zagadkowy młyn" to książka dla Czytelników, którzy cenią pogodną lekturę, kiedy rozrywka przynosi pożytek, a pożytkowi towarzyszy przyjemność. Dla młodszych i dla starszych. Jednym słowem - książka rodzinna.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Zagadkowy młyn

Zagadkowy młyn

Jerzy Sawicki, Zagadkowy młyn, Pruszcz Gdański: FFP AGNI, 2008, str. 160, 146 x 210 mm, oprawa miękka

Napisz swoją recenzję

Przewoźnik Informacje Cena
Poczta Polska - Paczka ekonomiczna Do czterech dni roboczych 59,00 zł
Poczta Polska - Paczka priorytetowa Do trzech dni roboczych 83,00 zł