Samotność niedoskonała. Pamiętniki pisane szminką tom 3

Samotność niedoskonała.  Pamietniki pisane szminką tom 3 Maksymalizacja

Krystyna Nepomucka, Samotność niedoskonała.  Pamiętniki pisane szminką tom 3, Warszawa: Edipresse Polska, 2013, str. 332, 110 x 180 mm, oprawa miękka

Więcej szczegółów

Obniżka!

-5,09 zł

11,99 zł

6,90 zł

Stan: Oczekiwanie na dostawę

978-83-7769-496-1


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

 

UWAGA!
Książki nieużywane, w środku bez zarzutu.
Pochodzą ze zwrotów z księgarń i kiosków.
Lekko podniszczone okładki - przetarcia, zagięcia rogów, przykurzenia krawędzi stron.

 

Krystyna Nepomucka - autorka ponad 30 powieści dla dorosłych i młodzieży. Studiowała medycynę, nauki prawno-administracyjne, plastykę, filologię polską, a więc spróbowała wszystkiego po trochu. Przez lata pracowała w „Za i Przeciw” i „Chłopskiej Drodze”. Zadebiutowała w 1945 r. na łamach „Wiadomości londyńskich” powieścią w odcinkach "Romans z Busiem". Została ona wydana w Polsce dopiero w 1960 r. pt. "Małżeństwo niedoskonałe".
W kolekcji prezentujemy całą twórczość pisarki.

 

„Pożar w burdelu to cicha msza żałobna w porównaniu z tym, co się dzieje! - darł się lekarz, przekrzykując nieludzki wrzask, który nagle usłyszałem w sobie i poza sobą niby ustokrotnione echo. W tej właśnie chwili wyszarpnięto ze mnie Ewę. Nazywałam ja tak jeszcze wtedy, gdy niecierpliwie kopała mnie w moim wnętrzu, jakby było ono boiskiem piłki nożnej. Zawsze wierzyłam, że to, co siedzi we mnie, będzie dziewczyną. Może dlatego, że chciałam chłopca.

- Córki rodzą się na pokój,,,- dotarł do mnie zdyszany, podniecony głos młodego lekarza. Mówił coś jeszcze, czego nie dosłyszałam, bo słowa wessał huk kolejnej salwy artyleryjskiej obwieszczającej zakończenie wojny dla Warszawy...”

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Samotność niedoskonała.  Pamiętniki pisane szminką tom 3

Samotność niedoskonała. Pamiętniki pisane szminką tom 3

Krystyna Nepomucka, Samotność niedoskonała.  Pamiętniki pisane szminką tom 3, Warszawa: Edipresse Polska, 2013, str. 332, 110 x 180 mm, oprawa miękka

Napisz swoją recenzję

Przewoźnik Informacje Cena
Poczta Polska - Paczka ekonomiczna Do czterech dni roboczych 59,00 zł
Poczta Polska - Paczka priorytetowa Do trzech dni roboczych 83,00 zł

Zobacz też