Do zobaczenia w Jerozolimie

Marek Suchar, Do zobaczenia w Jerozolimie Maksymalizacja

Marek Suchar, Do zobaczenia w Jerozolimie, Gdańsk: Maszoperia Literacka, 2011, str. 224, 145 x 205 mm, oprawa miękka

Więcej szczegółów

Obniżka!

-20%

29,00 zł

23,20 zł

Stan: Oczekiwanie na dostawę

978-83-62129-88-1


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

"Do zobaczenia w Jerozolimie" jest wyrazem fascynacji Autora przeszłością i dniem dzisiejszym Ziemi Świętej. Przemierzając wraz z nim ciasne uliczki Miasta, które jest centralnym punktem odniesienia dla wyznawców judaizmu, chrześcijaństwa i islamu, będziemy mieli okazję poznać źródła współczesnych napięć izraelsko-palestyńskich. W zakamarkach Świętego Miasta odnajdziemy wspólnoty żydowskie, jakby żywcem przeniesione ze wschodnich kresów Rzeczypospolitej.  Dowiemy się również w jakich językach mówi się w Jerozolimie oraz  jak znajomość zasad psychologii może nam pomóc… w dokonywaniu udanych zakupów.

"Do zobaczenia w Jerozolimie" to lektura obowiązkowa dla każdego, kto planuje wyjazd do Ziemi Świętej, dla każdego kto chce nie tylko zwiedzać, ale i zrozumieć.

Książkę wzbogaciły kolorowe fotografie Jerozolimy Szymona Suchara (1984) - absolwenta psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej  oraz Akademii Fotoreportażu w Instytucie Dziennikarstwa  Uniwersytetu Warszawskiego.

Marek Suchar (rocznik 1954), z wykształcenia psycholog, zajmuje się doradztwem personalnym i wykłada w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest autorem ponad stu fachowych publikacji ( w tym sześciu książek). Opublikował także tomik wierszy "Niesprawdzone hipotezy".

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Do zobaczenia w Jerozolimie

Do zobaczenia w Jerozolimie

Marek Suchar, Do zobaczenia w Jerozolimie, Gdańsk: Maszoperia Literacka, 2011, str. 224, 145 x 205 mm, oprawa miękka

Napisz swoją recenzję

Przewoźnik Informacje Cena
Poczta Polska - Paczka ekonomiczna Do czterech dni roboczych 59,00 zł
Poczta Polska - Paczka priorytetowa Do trzech dni roboczych 83,00 zł

Zobacz też