Zioła w leczeniu dolegliwości i chorób układu moczowo-płciowego

Zioła w leczeniu dolegliwości i chorób układu moczowo-płciowego Maksymalizacja

Mateusz Emanuel Senderski, Zioła w leczeniu dolegliwości i chorób układu moczowo-płciowego, Podkowa Leśna: Mateusz E. Senderski, 2014, str. 446, 168 x 238 mm, oprawa miękka 

Więcej szczegółów

19,00 zł

978-83-924849-6-7

Ksiązka ta skierowana jest do tych z Państwa, którzy mają lub mogą mieć różnego rodzaju dolegliwości związane z funkcjonowaniem układu moczowo-płciowego.

A to jest układ wyjątkowy – oczyszcza organizm z wszystkiego co jest dla niego szkodliwe, a też daje nowe życie.
Książka ta wyjaśnia funkcjonowanie układu moczowo-płciowego  i opisuje wiele dolegliwości i schorzeń z nim związanych. W przystępny sposób opisuje najskuteczniejsze zioła i ich przetwory dostarczając optimum informacji, które mogą okazać się pomocne w samoleczeniu.
Zawiera sprawdzane informacje, wskazówki i porady jakimi roślinami leczniczymi i uzyskanymi z nich przetworami można zapobiec występowaniu wielu dolegliwości, a jeśli do nich dojdzie jak je łagodzić, a nawet leczyć i  usuwać.

Prezentuje ponad 100 ziół (specjalnie wybranych) i ponad 250 prostych przetworów, które mogą okazać się skuteczne zarówno w profilaktyce, ale także w leczeniu kilkudziesięciu dolegliwości i schorzeń  tego bardzo ważnego układu. Dowiemy się z niej m.in. jakie ziołą są najlepsze w chorobach nerek i dróg moczowych, jak zapobiec infekcjom intymnym, jak przeciwdziałać zapaleniom i zakażeniom układu moczowego, a jeżli do nich dojdzie jak je leczyć  przy pomocy ziół.

Pomoże odpowiedzieć m.in. na tak ważne pytania:

Czy stosując przetwory z ziół można zapobiec kamicy nerek i dróg moczowych? Jak je stosować? Jakie zioła mogą łagodzić dolegliwości menstruacyjne, a które z nich mogą być pomocne przy klimakterium i menopauzie? Czy zioła mogą pomóc w zakłóceniach libido? Jakie jest ich działanie i kiedy można je stosować? Czy naprawdę mogą być skuteczne?
Książka ta przeznaczona jest dla wszystkich z nas, którzy nie zawsze przy najlżejszych dolegliwościach w układzie moczowo-płciowym chcą być traktowani środkami chemicznymi i zechcą dowiedzieć się, że można osłabić ból, zmniejszyć stan zapalny, ograniczyć wiele dolegliwości i zapobiegać np. powstawaniu kamienie i piasku w drogach moczowych poprzez ziołową profilaktykę.
Z książki dowiemy się, że np. leczenie infekcji dróg moczowych stanowi domenę ziół, bo bakterie nie uodparniają się na zioła.

Ziołami można leczyć różne schorzenia takie jak: dna moczanowa, kamice dróg moczowych, odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie cewki moczowej czy różne zakażenia układu moczowego. Zioła pozwolą ograniczyć moczenie nocne (zwłaszcza u dzieci) i nieotrzymanie moczu. Poprawią niewydolność nerek.
Z ksiązki można dowiedzieć się jak poradzić sobie z menopauzą. Jakie zioła stosować w menopauzie, a jakie a andropauzie. Jakie zioła mogą być pomocne w stanach zapalnych narządów płciowych, a jakie w zaburzeniach miesiączkowania. Bo chemia nie jest antidotum na wszystkie dolegliwości. Książka podaje proste przetwory z ziół jednorodnych i mieszanek w postaci naparów, odwarów, maceratów i nalewek, które właściwie stosowane mogą okazać się pomocne zarówno w profilaktyce jak i samoleczeniu wielu dolegliwości i chorób. 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Zioła w leczeniu dolegliwości i chorób układu moczowo-płciowego

Zioła w leczeniu dolegliwości i chorób układu moczowo-płciowego

Mateusz Emanuel Senderski, Zioła w leczeniu dolegliwości i chorób układu moczowo-płciowego, Podkowa Leśna: Mateusz E. Senderski, 2014, str. 446, 168 x 238 mm, oprawa miękka 

Napisz swoją recenzję

Przewoźnik Informacje Cena
Poczta Polska - Paczka ekonomiczna Do czterech dni roboczych 59,00 zł
Poczta Polska - Paczka priorytetowa Do trzech dni roboczych 83,00 zł